تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از مصدومیت ۲۰ مسافر مترو در پی نقص فنی پله برقی خبر داد. رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص جزئیات حادثه روز گذشته ایستگاه مترو فرهنگسرا در خط دو در خیابان جشنواره گفت: متاسفانه شب گذشته پله برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا در خیابان جشنواره […]

[ad_1]

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از مصدومیت ۲۰ مسافر مترو در پی نقص فنی پله برقی خبر داد.

رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص جزئیات حادثه روز گذشته ایستگاه مترو فرهنگسرا در خط دو در خیابان جشنواره گفت: متاسفانه شب گذشته پله برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا در خیابان جشنواره به واسطه نقص فنی تغییر جهت می‌دهد و افرادیکه بر روی پله برقی بودند، دچار آسیب می‌شوند.

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه ۲۰ نفر دچار حادثه می‌شوند افزود: دو نفر به صورت سرپایی و در محل درمان شده و مابقی به بیمارستان منتقل می‌شوند.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر با بیان اینکه ۹ مسافر به بیمارستان امام خمینی، شش نفر به بیمارستان امام حسین، دو نفر به بیمارستان طالقانی و یک نفر توسط آمبولانس شرکت شهر سالم به بیمارستان شهدای تجریش منتقل می شود گفت: بر اساس گزارشات اولیه پارگی زنجیر پله برقی سبب بروز این حادثه شده است اما باید کارشناسی‌های لازم در این خصوص انجام گیرد و بعد از بررسی‌های جدید قصور در این حادثه مشخص شود و پیمانکار یا سیستم نظارتی نیز در این خصوص پاسخگو باید باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس