تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از مصدومیت ۲۰ مسافر مترو در پی نقص فنی پله برقی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، رحمت الله حافظی درباره جزئیات حادثه روز گذشته ایستگاه مترو فرهنگسرا در خط دو در خیابان جشنواره گفت: متاسفانه شب گذشته پله برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا در […]

[ad_1]

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از مصدومیت ۲۰ مسافر مترو در پی نقص فنی پله برقی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، رحمت الله حافظی درباره جزئیات حادثه روز گذشته ایستگاه مترو فرهنگسرا در خط دو در خیابان جشنواره گفت: متاسفانه شب گذشته پله برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا در خیابان جشنواره به واسطه نقص فنی تغییر جهت می‌دهد و افرادیکه بر روی پله برقی بودند، دچار آسیب می‌شوند.

او با بیان اینکه بر اثر این حادثه ۲۰ نفر دچار حادثه می‌شوند افزود: دو نفر به صورت سرپایی و در محل درمان شده و مابقی به بیمارستان منتقل می‌شوند.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر با بیان اینکه ۹ مسافر به بیمارستان امام خمینی، شش نفر به بیمارستان امام حسین، دو نفر به بیمارستان طالقانی و یک نفر توسط آمبولانس شرکت شهر سالم به بیمارستان شهدای تجریش منتقل می شود گفت: بر اساس گزارشات اولیه پارگی زنجیر پله برقی سبب بروز این حادثه شده است اما باید کارشناسی‌های لازم در این خصوص انجام گیرد و بعد از بررسی‌های جدید قصور در این حادثه مشخص شود و پیمانکار یا سیستم نظارتی نیز در این خصوص پاسخگو باید باشند.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس