تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، صبح روز گذشته (۱۱ شهریور)، سقوط آسانسور در یک مجتمع تجاری و اداری در تهران، مصدومیت سه نفر از کارگران را به دنبال داشت. براساس اعلام روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، این حادثه ساعت ۹:۵۰ دقیقه صبح روز گذشته در خیابان استاد معین رخ […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، صبح روز گذشته (۱۱ شهریور)، سقوط آسانسور در یک مجتمع تجاری و اداری در تهران، مصدومیت سه نفر از کارگران را به دنبال داشت.


براساس اعلام روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، این حادثه ساعت ۹:۵۰ دقیقه صبح روز گذشته در خیابان استاد معین رخ داد.


علیرضا سیفی زاده رئیس ایستگاه ۸ آتش نشانی تهران در این مورد گفت: در یک مجتمع تجاری و اداری ۱۱ طبقه با شش طبقه منفی، به یکباره کابین آسانسور به علت حمل بار بیش از ظرفیت مجاز و پاره شدن کابل های آن از طبقه منفی سه به طبقه منفی شش سقوط کرد.


وی اضافه کرد: براثر این حادثه سه نفر کارگر که در داخل آسانسور مشغول جابجایی بار بودند از ناحیه دست، پا و کمر مصدوم شدند.


سیفی زاده تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از مهار کابین آسانسور و باز کردن درب آن، مصدومان که سه نفر مرد ۱۸، ۲۸ و ۳۷ ساله بودند را از داخل کابین آسانسور خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس