تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی جامعه روحانیت مبارز پیرامون مباحث مطرح شده مبنی بر رد صلاحیت روحانی گفت: هیچ نشانه جدی برای رد صلاحیت اقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ وجود ندارد. به گزارش خبرنگار سیاسی ایسکانیوز، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال ایسکانیوز مبنی بر […]

[ad_1]

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز پیرامون مباحث مطرح شده مبنی بر رد صلاحیت روحانی گفت: هیچ نشانه جدی برای رد صلاحیت اقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایسکانیوز، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال ایسکانیوز مبنی بر این که دیدارهای برخی اصولگرایان با مراجع قم شائبه های انتخاباتی را در بر دارد نظر شما چیست؟ گفت: جامعه روحانیت مبارز در این زمینه بحثی را نداشته اما در مورد فعالیت های زودهنگام انتخاباتی اگر به عنوان تمهید مقدمات باشد اشکالی ندارد اما اگر تبلیغات انتخاباتی صورت گیرد اشتباه است لذا خاصیت خود را از دست می دهد و انتظار از شخصیت های اصولگرا این است که برای اعلام تمایل به کاندیداتوری در فرایند جمعی وارد شوند چون اقدام شخصی اقدام های جمعی را خنثی می کند.

او ادامه داد: تجربه داریم که آقای هاشمی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۴ بود و جامعه روحانیت مبارز دور دوم از او حمایت نکرد و این به رفتار کاندیدا بستگی دارد و گاهی نامزدهای انتخاباتی از جامعه تقاضای حمایت می کنند و ما در اقدام جمعی به نتیجه می رسیم و گاهی هم افراد مستقلا وارد عرصه انتنخابات می شوند که الزامی برای حمایت نداریم بنابراین همه چیز به شرایط موجود در فضای انتخاباتی بازمی گردد.

او همچنین پیرامون بحث رد صلاحیت روحانی از سوی شورای نگهبان به ایسکانیوز گفت: تصور نمی کنم هیچ نشانه جدی برای رد صلاحیت اقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ وجود داشته باشند.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس