تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: تمام تلاش ما این است که در صورت موافقت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آنها همکاری داشته باشیم و به ویژه این همکاری در انتخابات ریاست جمهوری مد نظر است. به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به […]

[ad_1]

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: تمام تلاش ما این است که در صورت موافقت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آنها همکاری داشته باشیم و به ویژه این همکاری در انتخابات ریاست جمهوری مد نظر است.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار ایسکانیوز، مبنی بر این که آیا جامعه روحانیت مبارز محوریت در انتخابات آتی خواهد داشت یا این محوریت را با جامعه مدرسین و گروه های دیگر به صورت سه ضلعی ایفا می کند گفت: تمام تلاش ما این است که در صورت موافقت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آنها همکاری داشته باشیم و به ویژه این همکاری در انتخابات ریاست جمهوری مد نظر است.
او با بیان این که همکاری با جامعه مدرسین در انتخابات گذشته وجود داشته است گفت: اگر در این دوره از انتخابات هم موافقتی از سوی دوستان جامعه مدرسین صورت گیرد همکاری هایی خواهیم داشت اما اگر غیر از این باشد در دستور کار ما چیزی قرار ندارد.
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در ادامه در پاسخ به این که تلقی جامعه روحانیت از نامه احمدی نژاد به مقام معظم رهبری چیست، گفت: پاسخ احمدی نژاد را به توسعه رهبری مثبت تلقی می کنیم.

خبر در حال تکمیل است/

۲۰۱/۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس