تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در یازدهمین و آخرین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو تیم ملی والیبال نشسته مردان در دیدار پایانی، برای کسب مدال طلا برابر تیم بوسنی به میدان خواهد رفت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، رقابت‌های فینال و رده‌بندی والیبال نشسته در بخش مردان، تنها رویداد باقی‌مانده در بازی‌های پارالمپیک ریو است […]

[ad_1]

در یازدهمین و آخرین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو تیم ملی والیبال نشسته مردان در دیدار پایانی، برای کسب مدال طلا برابر تیم بوسنی به میدان خواهد رفت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، رقابت‌های فینال و رده‌بندی والیبال نشسته در بخش مردان، تنها رویداد باقی‌مانده در بازی‌های پارالمپیک ریو است که با برگزاری آنها در روز یکشنبه، پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک به کار خود پایان می‌دهد.

در دیدار فینال، ملی‌پوشان کشورمان برای تصاحب عنوان قهرمانی به مصاف تیم بوسنی و هرزگوین، رقیب دیرینه خود می‌روند و تیم‌های برزیل و مصر نیز برای کسب نشان برنز در دیدار رده‌بندی با هم روبه‌رو خواهند شد.

دیدار فینال والیبال نشسته ساعت ۱۲ یکشنبه به وقت محلی ریو دو ژانیرو برگزار می‌شود و دیدار رده‌بندی نیز پیش از آن در ساعت ۹:۳۰ صبح انجام خواهد شد.

همچنین اختتامیه پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو چند ساعت بعد از پایان فینال رقابت‌های والیبال نشسته مردان در روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس