تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دو بانوی تیرانداز المپیکی ایران امروز (پنجشنبه) در ششمین روز بازی های المپیک ۲۰۱۶ در مرحله مقدماتی رقابت های تیراندازی زنان المپیک در تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر در خطوط ۱۶و ۴۰ رقابت خود را آغاز کردند. به گزارش ایسکانیوز، ششمین روز از برگزاری بازهای ها در ۲۳ رشته ورزشی آغاز شد و ۳۷بانوی […]

[ad_1]

دو بانوی تیرانداز المپیکی ایران امروز (پنجشنبه) در ششمین روز بازی های المپیک ۲۰۱۶ در مرحله مقدماتی رقابت های تیراندازی زنان المپیک در تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر در خطوط ۱۶و ۴۰ رقابت خود را آغاز کردند.

به گزارش ایسکانیوز، ششمین روز از برگزاری بازهای ها در ۲۳ رشته ورزشی آغاز شد و ۳۷بانوی تیرانداز ساعت ۹صبح به وقت ریودوژانیرو – ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران – رقابت های مرحله مقدماتی خود را آغاز کردند.
نجمه خدمتی و مه لقا جام بزرگ دو نماینده ایران در این مرحله آخرین تیرخود را برای راه یابی به فینال این رشته رها کرده اند.
تفنگ سه وضعیت ۳۰۰ متر یکی از رشته های فدراسیون جهانی تیراندازی است که به سه صورت درازکش، نشسته و ایستاده انجام می شود.
نجمه خدمتی پیشتر در روز نخست بازی ها در قسمت ۱۰ متر بادی در مرحله مقدماتی با کسب ۴۱۵ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت و از راهیابی به فینال بازماند.
همچنین الهه احمدی هم در این رشته و در روز نخست به مرحله فینال رقابت ها را یافته بود که در نهایت با عنوان ششمی به کار خود خاتمه داد.
گلنوش سبقت اللهی دیگر بانوی تیرانداز المپیکی ایران روز یکشنبه و در دومین روز بازی ها در مرحله مقدماتی تپانچه ۱۰متر بادی با کسب ۳۷۹ امتیاز از راه یابی به فینال رقابت های تیراندازی سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ در این مرحله بازماند و در روز چهارم بازیها در ر تپانچه ۲۵ متر با کسب ۵۷۲ امتیاز (۲۹۱ بخش دقت و ۲۸۱ بخش سرعت) از دور رقبت ها کنار رفت.
پوریا نوروزیان هم در مرحله مقدماتی تیراندازی تفنگ ۱۰متر بادی در روز چهارم بازی ها با کسب ۶۲۲ امتیاز در رده بیست و دوم جدول بازی ها قرار گرفت و از راه یابی به فینال بازماند و فردا -جمعه در آخرین بازی خود در بخش درازکش تیرخود را شلیک می کند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۶مردادماه بطور رسمی و با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی های شرکت کرده است.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس