تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۵
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: برداشت دو هزار میلیاردی از اموال ایران بر اساس رای دیوان عالی آمریکا را از لحاظ ضدیت با روح برجام می‌توان بررسی کرد.

محمدجواد لاریجانی در حاشیه سفر آیت‌الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه به استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برداشت دو هزار میلیارد تومان از اموال ایران بر اساس رأی دیوان عالی آمریکا با بیان اینکه از طرف دولت اقدامات خوبی برای محکوم کردن دزدی آمریکایی‌ها انجام شده است، اظهار داشت: رفتار آمریکایی‌ها برخلاف مقررات بین‌الملل و در ضدیت با روح برجام بود.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به متن برجام مبنی براینکه به افراد توصیه که از انجام اقداماتی که باعث بی اعتمادی دو طرف می‌شود خودداری کنند، افزود: رفتار دولت آمریکا باعث بی اعتمادی ما شده است.

او افزود: اگر قرار بود صرفا هیچ کاری از پیش برده نشود، ما هم دستور می‌دادیم که قلب رآکتور پر شود، اما معتقدم ما از قبل باید در مورد بدعهدی و عدم پایبندی غرب به تعهدهایش پیش‌بینی داشتیم.

محمدجواد لاریجانی در پایان خاطرنشان کرد: اگر غرب و آمریکا قاطعیت ایران را در مقابل رفتارشان ببینند، قطعا از اقدامشان منصرف می‌شوند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس