تاریخ انتشار: ۱۸ آبا ۱۳۹۴
حتی برای نشست‌های مطبوعاتی

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران تصمیم تازه‌ای را اجرایی خواهد کرد.

به گزارش “گذار خبر”، سرمربی تیم‌ملی که از سوی رئیس فدراسیون از گفت‌وگوهای مطبوعاتی منع شده است در پاسخ به این دستور حضور در گفت‌وگوهای مطبوعاتی را تنها منوط به دستور علی کفاشیان رئیس فدراسیون کرده است. این تصمیم کارلوس کی‌روش شامل گفت‌وگوهای فنی نیز می‌ شود و این سرمربی حتی برای نشست‌های مطبوعاتی قبل و بعد از مسابقه نیز برای پاسخگویی به خبرنگاران دستور کتبی علی کفاشیان را خواهد خواست.

کارلوس کی‌روش که در هفته گذشته به شدت از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران  نوازش شد  و سپس در یک برنامه زنده آماج حمله مدیرفنی تیم امید نیز قرار گرفت، حرف‌های زیادی برای پاسخگویی به این دو در دل دارد اما با توجه به مذاکره‌اش با  علی کفاشیان از گفت‌وگوهای مطبوعاتی خودداری کرده است. حالا او با این تصمیم جدید اعتراض خاموش خود را به سکوت تحمیل شده رسانه‌ایش انجام می‌دهد.

اینکه کفاشیان در بین مشغله‌های روزانه برای گفت‌وگوهای مطبوعاتی پیش از بازی کارلوس کی‌روش برای او دستور کتبی بفرستد، نکته جالبی است. اولین مصاحبه مطبوعاتی کی‌روش پیش از بازی ترکمنستان، روز قبل از بازی ترکمنستان برگزار خواهد شد. همچنین سرمربی تیم‌ملی در روزهای برگزاری اردو با هیچ خبرنگاری صحبت نخواهد کرد. مگر آنکه آن خبرنگار دستور رسمی رئیس فدراسیون فوتبال را به همراه داشته باشد!

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس