تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۴
شبکه خبری "فاکس نیوز" مطرح کرد;

“پلوسی” رهبر اقلیت مجلس نمایندگان و سناتور شومر از جمله با نفوذترین صداهای دموکرات ها هستند. این دو اما راه متفاوتی را درباره توافق هسته یا با ایران در پیش گرفتند.

سناتور “چاک شومر” در کنار سناتور “انگل” از جمله سناتورهای دموکرات بودند که انتشار خبر پیوستن شان به  اردوگاه مخالفان توافق هسته ای بازتاب زیادی در رسانه های امریکایی داشت. شبکه خبری “فاکس نیوز” نیز در گزارشی تازه با اشاره به این موضوع به تاثیر مخالفت شومر با توافق بر احتمال باخت او در انتخابات بعدی سنای امریکا برای تعیین رهبر دموکرات های سنا پرداخته است.

به گزارش گذارنیوز، سایت شبکه خبری “فاکس نیوز” با اشاره به رقابت میان “نانسی پلوسی” و “چاک شومر” برای کسب کرسی ریاست دموکرات در سنای آینده می نویسد:”پلوسی” رهبر اقلیت مجلس نمایندگان و سناتور شومر از جمله با نفوذترین صداهای دموکرات ها هستند. این دو اما راه متفاوتی را درباره توافق هسته یا با ایران در پیش گرفتند. پلوسی همصدا با اوباما از توافق حمایت کرد و شومر با آن مخالفت. صدو و پانزدهمین انتخابات کنگره در ژانویه ۲۰۱۷ میلادی برگزار خواهد شد و رویکرد آن دو نفر درباره توافق هسته ای با ایران می تواند در شکست یا بردشان تاثیرگذار باشد.”

فاکس نیوز در ادامه با اشاره به نارضایتی اکثریت دموکرات ها از مخالفت شومر با توفاق می نویسد:”دان فیفر” مشاور کاخ سفید در پیامی توئیتر خشمگینانه نوشت که سناتور شومر با موضع گیری اخیر خود رد مقابل اوبامل، کلینتون واکثریت دموکرات ها ایستاد و در کنار جمهوریخواهان قرار گرفت. او در ادامه اشاره می کند که در زمینه طرح اوباماکر و خواستار جنگ بودن با ایران نیز او با جمهوریخواهان همصدا شده است. در این باره، “جان فاوریو” نویسنده پیشین متن های سخنرانی اوباما نیز در تو ئیتر این پرسش را مطرح کرد که ایا شومر رهبر بعدی دموکرات ها در سنا خواهد بود.” “الیا شیمن” مدیر اجرایی اقدامات سیاسی از سایت “موو آن دات او آر جی” نیز در این باره نوشته است:”کشور ما دیگر نیازی به جو لیبرمن دیگری در سنا ندارد. قطعا به او به عنوان رهبر دموکرات ها نیازی نداریم.  او رهبر واقعی دموکرات ها نیست.”

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس