تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی از آماده شدن پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تامین اجتماعی برای حل مشکلات فعالان حوزه رسانه خبر داد. به گزارش ایسنا، امیرعباس تقی‌پور بعداز ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شیراز گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم، به‌دنبال راهکاری برای حل مشکلات فعالان […]

[ad_1]

خبرنگاری

مدیر روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی از آماده شدن پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تامین اجتماعی برای حل مشکلات فعالان حوزه رسانه خبر داد.

به گزارش ایسنا، امیرعباس تقی‌پور بعداز ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شیراز گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم، به‌دنبال راهکاری برای حل مشکلات فعالان حوزه رسانه در ارتباط با مسائل بیمه‌ای و خدمات سازمان تامین اجتماعی بوده‌ایم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه در دوره حضور انتظامی به‌عنوان معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، مسائل خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه حل شود، گفت: طی ۲ سال گذشته جلسات متعددی را با معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و انجمن صنفی خبرنگاران و مدیران رسانه برگزار کرده‌ایم.

تقی‌پور با اشاره به اینکه رسیدن به فهم مشترکی در خصوص رفع مسائل بیمه‌ای و بازنشستگی فعالان حوزه خبر و رسانه، از مسائل مهم طرح شده در این جلسات بوده است، گفت: خوشبختانه ۲ هفته قبل پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌ای در این خصوص آماده شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی یادآور شد: راه‌اندازی دبیرخانه مستقل و دائمی برای پیگیری مسائل مد نظر در تفاهم‌نامه مورد توجه بوده و امیدواریم که اجرایی شود تا بتوانیم مسائل مختلف این حوزه را به شکلی مستمر و تاثیرگذار دنبال کرده و به نتیجه برسانیم.

تقی‌پور ابراز امیدواری کرد که این حرکت آغازی برای به حداقل رساندن مشکلات فعالان حوزه خبر و رسانه باشد و گفت: امیدوار هستیم که در شهریورماه، متن نهایی تفاهم‌نامه آماده شده و به امضاء مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برسد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس