تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : «ناصر جنجوعه» مشاور امنیت ملی پاکستان امروز یکشنبه عازم تهران می‌شود تا درباره مسائل امنیتی منطقه با مقامات ایرانی تبادل نظر کند. به گزارش انتخاب، ژنرال بازنشسته «ناصر جنجوعه»، مشاور امنیت ملی پاکستان، امروز یکشنبه عازم تهران می شود تا درباره مسائل امنیتی منطقه با مقامات ایرانی تبادل […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«ناصر جنجوعه» مشاور امنیت ملی پاکستان امروز یکشنبه عازم تهران می‌شود تا درباره مسائل امنیتی منطقه با مقامات ایرانی تبادل نظر کند.

به گزارش انتخاب، ژنرال بازنشسته «ناصر جنجوعه»، مشاور امنیت ملی پاکستان، امروز یکشنبه عازم تهران می شود تا درباره مسائل امنیتی منطقه با مقامات ایرانی تبادل نظر کند.
 
دفتر نخست وزیر پاکستان در بیانیه‌ای اعلام کرد: جنجوعه با دعوت رسمی دولت ایران و کسب اجازه از نواز شریف برای مذاکرات مشترک درباره منافع دوجانبه به تهران  سفر می‌کند.
 
به گزارش رادیو پاکستان، طبق این بیانیه روابط دوستانه با ایران اهمیت زیادی برای پاکستان دارد و اسلام‌آباد امیدوار است بتواند درباره تمام موارد با تهران به توافق برسد.
 
در سال‌های اخیر نیز حمله‌های متعددی علیه اقلیت شیعه در پاکستان انجام شده که مسئولیت این حملات با گروه های شبه‌نظامی تندرو بوده است.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس