تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم ملی آرژانتین نگرانی هواداران خود از وضعیت جسمانی او پس از مصدومیت اخیرش را برطرف کرد. به گزارش ایسکانیوز، لیونل مسی که به‌دلیل مصدومیت مجبور شد زودتر از موعد مقرر اردوی تیم ملی آرژانتین را ترک کند و به بارسلونا برگردد، خیال هوادارانش را بابت آسیب‌دیدگی‌اش راحت کرد. مسی به‌دلیل مصدومیت کشاله […]

[ad_1]

کاپیتان تیم ملی آرژانتین نگرانی هواداران خود از وضعیت جسمانی او پس از مصدومیت اخیرش را برطرف کرد.

به گزارش ایسکانیوز، لیونل مسی که به‌دلیل مصدومیت مجبور شد زودتر از موعد مقرر اردوی تیم ملی آرژانتین را ترک کند و به بارسلونا برگردد، خیال هوادارانش را بابت آسیب‌دیدگی‌اش راحت کرد.

مسی به‌دلیل مصدومیت کشاله ران در بازی اخیر آرژانتین برابر اروگوئه که تنها گل آلبی‌سلسته را هم در آن دیدار به ثمر رساند، بازی خارج از خانه کشورش برابر ونزوئلا را که بامداد فردا چهارشنبه از ساعت ۳:۳۰ برگزار می‌شود، از دست داد و به بارسلونا برگشت تا تحت‌ِمداوا قرار بگیرد.

وی در این باره گفت: من مجبور شده‌ام که از شدت تمرینات بکاهم و تمرینات فیزیوتراپی‌ام را انجام دهم، اما جای نگرانی نیست. همه چیز روبه‌راه است. از همه شما به‌خاطر حمایت‌های‌تان تشکر می‌کنم.

با توجه به مصدومیتی که برای مسی رخ داده است مشخص نیست که او بتواند به بازی شنبه هفته آینده بارسلونا برابر آلاوس در نیوکمپ برسد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس