تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل گفت که چهار دانشجوی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل پس از مسموم شدن در آزمایشگاه روانه بیمارستان شدند. احمد محمدپور دوشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود که این اتفاق عصر امروز رخ داد و دانشجویان با گاز تیونل کلراید در آزمایشگاه شیمی مسموم شدند. […]

[ad_1]

رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل گفت که چهار دانشجوی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل پس از مسموم شدن در آزمایشگاه روانه بیمارستان شدند.

احمد محمدپور دوشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود که این اتفاق عصر امروز رخ داد و دانشجویان با گاز تیونل کلراید در آزمایشگاه شیمی مسموم شدند.

وی گفت که بلافاصله پس از اطلاع یافتن مرکز اورژانس ۱۱۵ ، تکنسین های پایگاه رضی کلا را به محل حادثه اعزام شدند و دانشجویان مسموم را که شامل سه دختر و یک پسر بودند ، به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

یک منبع در دانشگاه نوشیروانی بابل هم گفت که پس از پخش شدن گاز در آزمایشگاه بلافاصله آتش نشانان هم در صحنه حاضر شدند و محوطه آزمایشگاه را از گاز تیونل کلراید پاکسازی کردند .

دانشگاه نوشیروانی بابل تنها دانشگاه صنعتی شمال کشور است که ۶ هزار دانشجو در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دارد.

هم اکنون حدود ۲۰۰ عضو هیات علمی هم در دانشکده های این دانشگاه شامل مهندسی مکانیک و صنایع ، برق و کامپیوتر، شیمی، عمران و نیز دانشکده علوم پایه در حال تدریس هستند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس