تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال خوب بازی نکرد و شانس آورد نباخت. محسن مسلمان در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: استقلال در دربی ۸۳ شانس آورد که به پرسپولیس نباخت و می توانستیم این تیم را شکست دهیم.اگر از موقعیت هایمان به خوبی استفاده می کردیم الان شرایط فرق داشت. وی افزود: […]

[ad_1]

مسلمان

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال خوب بازی نکرد و شانس آورد نباخت.

محسن مسلمان در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: استقلال در دربی ۸۳ شانس آورد که به پرسپولیس نباخت و می توانستیم این تیم را شکست دهیم.اگر از موقعیت هایمان به خوبی استفاده می کردیم الان شرایط فرق داشت.

وی افزود: پرسپولیس به دنبال جمع آوری امتیاز است و نمی خواهیم اشتباهات فصل گذشته را انجام دهیم و برانکو بهتر از همه می داند چه تصمیمی به صلاح تیم و بازیکنان است.

مسلمان ادامه داد: همیشه تقابل پرسپولیس و سپاهان سخت بوده و این بازی هم حساسیت بالایی دارد و هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند رفت و ما برای حفظ جایگاهمان باید سپاهان را شکست دهیم.

وی در خصوص از دست رفتن موقعیت های پرسپولیس در فصل جدید خاطرنشان کرد: پرسپولیبس در پنج هفته گذشته بهترین نتیجه را گرفته و در جدول جایگاه خوبی دارد و مطمئن باشید از هفته آینده بهتر می شویم و جبران خواهیم کرد.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس