تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دفاع از حیثیت عمومی اعضا و دفاع از حق نمایندگی اولین وظیفه ما است. به گزارش ایسنا، احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورا با اشاره به موضوعات چند روز اخیر، گفت: ما که نمی‌توانیم رسانه ها را نظارت و کنترل کنیم و این […]

[ad_1]

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دفاع از حیثیت عمومی اعضا و دفاع از حق نمایندگی اولین وظیفه ما است.

به گزارش ایسنا، احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورا با اشاره به موضوعات چند روز اخیر، گفت: ما که نمی‌توانیم رسانه ها را نظارت و کنترل کنیم و این اصولا فراتر از اختیارات ما است، اما می‌توانیم از حیثیت شورا دفاع کنیم و به نظرم یکی از مهمترین وظایف هیات رئیسه شورا دفاع از حیثیت شورا و تمام اعضای آن است.

وی ادامه داد: قطعا بر ساحت سلامت خانم آباد، گردی نمی نشیند، اما وقتی یک نمانیده به واسطه استفاده از حق نمایندگی خویش مورد شکایت قرار می گیرد و یا به خانواده وی اهانت می شود آنجا است که باید خطر را احساس کرد .

مسجد جامعی افزود: عضو شورا به واسطه اینکه گفته در میدان فردوسی چرا بانک شهر زده اید شکایت می شود و یا عضوی دیگر موضوعی را مطرح می کند و خانواده وی مورد اهانت واقع می شوند دقیقا وظیفه ما این است در این جا از حیثیت عمومی اعضای شورا دفاع کنیم .

در ادامه این جلسه احمد حکیمی پور نیز، گفت : مردم به دنبال شفافیت هستند و اینکه اگر موضوعی را مطرح می کنیم تنها برای شفاف سازی است.

بنا بر گزارش  اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، وی ادامه داد : ما انتظار داریم رییس بداند چه جریانی دارد اتفاق می افتد ، بر فرض مثال این که شهردار در برخی موارد اختیار دارد و می خواهد ۱۰۰ درصد تخفیف بدهد آیا این موضوع نباید با اطلاع شورا باشد .

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس