تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مهسا جاور بانوی قایقران ایران که قرار بود امروز در شانس مجدد به آب بزند، به دلیل شرایط مساعد جوی مسابقه اش به فردا موکول شد. به گزارش ایسکانیوز، مهسا جاور بانوی قایقران کشورمان در رشته رویینگ که روز گذشته در گروه خود در جایگاه چهارم قرار گرفت و راهی شانس مجدد شد، قرار […]

[ad_1]

قایقرانی

مهسا جاور بانوی قایقران ایران که قرار بود امروز در شانس مجدد به آب بزند، به دلیل شرایط مساعد جوی مسابقه اش به فردا موکول شد.

به گزارش ایسکانیوز، مهسا جاور بانوی قایقران کشورمان در رشته رویینگ که روز گذشته در گروه خود در جایگاه چهارم قرار گرفت و راهی شانس مجدد شد، قرار بود امروز از ساعت ۱۷ به وقت تهران به آب بزند، اما به دلیل شرایط نامساعد جوی و وزش باد شدید مسابقه وی به فردا موکول شد.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور جهان در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل در حال برگزاری است.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازیهای شرکت کرده است.
۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس