تاریخ انتشار: ۲۷ آبا ۱۳۹۴
ربیعی در جمع خبرنگاران:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه من مسئول دادن یارانه نیستم، مسئول حذف یارانه‌ام، گفت: یارانه‌ها به موقع پرداخت می‌شود و جای نگرانی نیست و ما هم حذف بخشی از یارانه بگیر‌ها را آرام و به موقع انجام می‌دهیم.

به گزارش “گذارخبر” علی ربیعی در حاشیه یازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی در جمع خبرنگاران افزود: هر ماه از یارانه بگیر‌ها کاسته می‌شود.

وی با بیان اینکه هر ماه سبدی آورده می‌شود که از داخل آن با حضور کار‌شناسان عده‌ای که مستحق حذف هستند استخراج می‌شوند، تصریح کرد: سندی که این ماه آورده شده نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر است که باید افرادی که مستحق گرفتن یارانه نیستند از میان آن‌ها حذف شوند.

سبد کالا برای اقشار ضعیف جامعه در نظر گرفته می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ارائه سبد کالا برای اقشار ضعیف گفت: ارائه این سبد برای افرادی است که نظام پرداخت مشخص دارند اما معاون اول رئیس جمهور تاکید داشت که برای اقشار ضعیف جامعه نیز این سبد در نظر گرفته شود. هم اکنون این سبد به کارمندان رسمی تعلق می‌گیرد و در گام بعدی به مستمری بگیرهای کارگری ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه مطابق برنامه برای افراد غیر حقوق بگیر نیز این سبد پیش بینی شده است، گفت: برنامه ما این است که اقشار ضعیف جامعه نیز از این طرح استفاده کنند.  در بحث سبد کالا به منابع بانکی محدود نخواهیم بود و با با کارفرمایان نیز رایزنی خواهیم کرد تا خرید نسیه‌ای که خودمان تضمین پرداخت آن را خواهیم کرد انجام شود.

ربیعی افزود: کارت اعتباری نیز برای خرید کالا پیش بینی شده و در ازای خرید از حقوق کارکنان کسر می‌شود. در اعطای وام خودرو هیچ رانتی نبوده و هر که زود‌تر ثبت نام کرد توانست از آن بهره‌مند شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس