تاریخ انتشار: ۰۷ فرو ۱۳۹۵
جهانگیری:

جمعی از وزرا، معاونان رئیس‌جمهور و مسئولان و مقامات دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور پیش از ظهر امروز با معاون اول رئیس‌جمهور دیدار کردند.

به گزارش “گذارنیوز” اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در این دیدار نوروزی ضمن تبریک سال نو و آرزوی تندرستی برای همه ملت ایران، بر لزوم تلاش حداکثری دستگاه‌های مختلف برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در جهت عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: با نامگذاری سال جدید تحت عنوان “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” انتظار می‌رود قوای سه‌گانه و تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف کشور، با تلاش مضاعف و اهتمام بیش از پیش، گام‌های جدی در راستای عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی بردارند.
معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه مسئولیت اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی نباید تنها بر دوش دولت باشد، تصریح کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند عزم عمومی، مشارکت جمعی، تشریک مساعی و مسئولیت پذیری همه ارکان نظام، دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور است.
جهانگیری اظهار کرد: امیدواریم با اهتمام جدی همه بخش‌ها و مشارکت عمومی آحاد جامعه و با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، در سال ۹۵ شاهد رفع مشکلات اقتصادی و راه‌اندازی تولید در کشور باشیم.
در این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد مسئولین بخش‌های مختلف نیز ضمن تبریک سال نو، گزارش مختصری از آخرین وضعیت حوزه مسئولیت خود به معاون اول رییس‌جمهور ارائه و برای تلاش همه‌جانبه در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی اعلام آمادگی کردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس