تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

– با برگزاری آیین ضیافت مهربانی در دومین روز ماه مبارک رمضان، شماری از مسئولان و خیران زنجان روزه خود را در کنار کودکان بی سرپرست این استان افطار کردند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، در این ضیافت افطار که شامگاه چهارشنبه در محل شیرخوارگاه شهید ثمین تاب زنجان برگزار شد، حجت الاسلام علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و جمشید انصاری، استاندار زنجان شرکت داشتند.
همچنین در این آیین افطاری که به منظور دلجویی از ایتام و کودکان بی سرپرست ترتیب داده شده بود، علی وقف چی و فریدون احمدی، نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و نیز شماری از خیران و مسئولان استان حضور داشتند.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: آیین ضیافت مهربانی، همه ساله به منظور شناساندن جامعه هدف این سازمان به مردم و مسئولان و نیز تقدیر از خیرانی که مجموعه بهزیستی را در یاری رساندن به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست یاری می کنند، برگزار می شود.
محمد محمدی قیداری افزود: خیران و مسئولان استان همواره در طول سال کودکان بی سرپرست و بد سرپرستی که در مراکز نگهداری بهزیستی اقامت دارند را مورد لطف و محبت خود قرار می دهند.
۷۳۱۲/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس