تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان سمنان شامگاه روز دوشنبه در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مسئولان شرایط زندگی را برای مردم تسهیل کنند. به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی، آیت الله محمد شاهچراغی با اشاره به حضور وزیر اقتصاد و دارایی در جلسات مختلف دوره قبل مجلس خبرگان […]

[ad_1]

نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان سمنان شامگاه روز دوشنبه در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مسئولان شرایط زندگی را برای مردم تسهیل کنند.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی، آیت الله محمد شاهچراغی با اشاره به حضور وزیر اقتصاد و دارایی در جلسات مختلف دوره قبل مجلس خبرگان رهبری، از طیب‌نیا به عنوان وزیر اعتدال گرا و با صداقت یاد کرد و گفت: طیب نیا فردی متدین و مذهبی است و هیچ گاه افراط و تفریط در سخنان وی وجود نداشته و همیشه از او به عنوان وزیری صادق و راستگو یاد می شود.


وی در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه وزیر اقتصاد با وجود تمام مشکلات و با سعه صدر بار سنگین مسئولیت را به دوش کشید و امیدواریم با تدبیر دولت و مدیریت درست، بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کند و شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی در کشور باشیم.


نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی در کشور به خصوص دراین استان، گفت: یکی از مشکلات مهم و اساسی که هم اکنون استان سمنان از آن رنج می برد فقر اقتصادی، بیکاری و … است.


آیت الله شاهچراغی گفت: استان سمنان دارای ظرفیت ها، امکانات و امتیازات مادی و معنوی فراوانی است ولی در عین حال مشکلاتی هم دارد که باید برای رفع آن تلاش بیشتری انجام شود.


نماینده ولی فقیه اظهار داشت: خانواده ها و افرادی به دفتر امام جمعه مراجعه می کنند که برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه یک یا دو میلیون تومانی مشکل دارند و باید بانک ها همراهی و مساعدت بیشتری در این خصوص داشته باشند.


وی فراهم کردن رضایت مردم را رضایت خداوند متعال دانست و گفت: امروز مسولان و کشور شدیدا نیازمند رضایت مردم است و باید تمام تلاش خود را برای ایجاد رضایت در آنان به کار گیریم.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان خواستار تسهیل بیشتر بانک ها در پرداخت تسهیلات به فقرا، نیازمندان و افراد جامعه شد و گفت: علاوه بر فقر اقتصادی و بیکاری جوانان، فقر فرهنگی نیز وجود دارد که مسئولان باید در این زمینه نیز تلاش خود را به کار گیرند.


امام جمعه سمنان افزود: نظام اسلامی و انقلاب، متعلق به مردم و مستضعفان جامعه است و مسئولان باید بکوشند تا شرایط زندگی را برای مردم و اقشار متوسط جامعه تسهیل کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس