تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل بیمه البرز تصریح کرد: در شرایط امروز اقتصاد نمی‌شود یک شرکت بیمه عمر را با نرخ تضمینی ۲۸ درصد به بیمه گذار بفروشد که البته با تصمیم اخیر شورای عالی بیمه نرخ تضمینی به ۱۶ درصد کاهش یافت. به گزارش خبرنگار ایلنا؛ رسول تاجدار مدیرعامل شرکت بیمه البرز امروز چهارشنبه پس از نواخته […]

[ad_1]

مدیرعامل بیمه البرز تصریح کرد: در شرایط امروز اقتصاد نمی‌شود یک شرکت بیمه عمر را با نرخ تضمینی ۲۸ درصد به بیمه گذار بفروشد که البته با تصمیم اخیر شورای عالی بیمه نرخ تضمینی به ۱۶ درصد کاهش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ رسول تاجدار مدیرعامل شرکت بیمه البرز امروز چهارشنبه پس از نواخته شدن زنگ آغاز معاملات امروز بورس که به مناسبت هفتمین سالگرد عرضه سهام این شرکت انجام شد، در جمع خبرنگاران درباره هشدار رئیس کل بانک مرکزی درباره احتمال تعیین نرخ های تکلیفی اظهار داشت: بعد از مشکلی که برای یکی از شرکت های بیمه رخ داد (بیمه توسعه)، مسئولان بیمه مرکزی نگران توان شرکت ها در پوشش تعهدات خود بویژه در رشته بیمه عمر هستند.


وی با بیان اینکه رشته بیمه عمر شرایط خود را دارد و بیمه گر امروز حق بیمه دریافت می‌کند اما باید ۱۰ سال بعد پاسخگوی تعهداتش باشد، گفت: درصورتی که شرکت های بیمه به نرخ گذاری غیرفنی ادامه دهند، نرخ گذاری تکلیفی در صنعت بیمه اقدام کاملا درستی خواهد بود.


وی تصریح کرد: در شرایط امروز اقتصاد نمی‌شود یک شرکت بیمه عمر را با نرخ تضمینی ۲۸ درصد به بیمه گذار بفروشد که البته با تصمیم اخیر شورای عالی بیمه نرخ تضمینی به ۱۶ درصد کاهش یافت.


نماینده دولت در بیمه البرز تاکید کرد: چطور می‌شود در شرایط امروز اقتصاد ایران سود ۲۸ درصدی در رشته بیمه عمر محاسبه و به بیمه گذار پرداخت کرد در حالی که بیمه گر باید حداقل ۳۲ درصد از این پولی که محل حق بیمه ها کسب می کند، عایدی داشته باشد.


تاجدار تصریح کرد: این نرخ گذاری های غیرفنی نشان می دهد که شرکت یادشده دچار مشکل نقدینگی است و می خواهد با ارایه این نرخ ها بخشی از مشکل خود را پوشش دهد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس