تاریخ انتشار: ۱۹ ارد ۱۳۹۵
رهبر معظم انقلاب:

نیروی انتظامی در چند ماه اخیر چند کار مهم را انجام داد؛ امنیت مراسم دهه‌ی فجر، امنیت انتخابات و عید نوروز، در تصادفات جاده‌ای آمار کاهش پیدا کرده، لکن این هنوز یک نقطه‌ضعفی برای ما و کشور ما است. آمار تلفات جاده‌ای بالا است و باید بیش از اینها امنیت را برقرار کنیم.

به گزارش “گذارنیوز” حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی تاکید کردند: اهمیت امنیت در درجه‌ی اول است، اگر در جامعه‌ای فقر نباشد اما امنیت هم نباشد زندگی تلخ می‌شود، اگر امنیت نباشد کارهای لازم در کشور، درس، کاسبی، دیپلماسی و اداره‌ی کشور هم انجام نمی‌شود، در اقتصاد مقاومتی، امنیت یکی از پایه‌های اقدام و عمل است.
ایشان افزودند: نیروی انتظامی در چند ماه اخیر چند کار مهم را انجام داد؛ امنیت مراسم دهه‌ی فجر، امنیت انتخابات و عید نوروز، در تصادفات جاده‌ای آمار کاهش پیدا کرده، لکن این هنوز یک نقطه‌ضعفی برای ما و کشور ما است. آمار تلفات جاده‌ای بالا است و باید بیش از اینها امنیت را برقرار کنیم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین تصریح کرد:مسئله‌ی امنیت اخلاقی مهم است؛ به محیط جامعه باید توجه کرد، بعضی قمه می‌کشند اما بعضی هنجارشکنی می‌کنند و گناه را رواج می‌دهند؛ این اگر اهمیتش بیشتر نباشد کمتر نیست، باید به خرید و فروش مواد مخدر، مسئله‌ی معتادان، شرارت و هنجارشکنی توجه شود، اگر به شکل عقلانی به این نتیجه رسیدید که کاری باید انجام بگیرد، دیگر به مخالفت‌ها کاری نداشته باشید.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس