تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] همزمان با حضور رهبران جهان در نشستی در نیویورک با موضوع بحران پناهندگان ، قایق حامل بیش از ۶۰۰ مهاجر در آب‌های ساحلی مصر غرق شد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات دست‌کم ۴۳ تن پس از واژگون شدن این قایق جان خود را از دست داده‌اند واز میان ۶۰۰ مسافر آن  تاکنون ۱۵۰  […]

[ad_1]

همزمان با حضور رهبران جهان در نشستی در نیویورک با موضوع بحران پناهندگان ، قایق حامل بیش از ۶۰۰ مهاجر در آب‌های ساحلی مصر غرق شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات دست‌کم ۴۳ تن پس از واژگون شدن این قایق جان خود را از دست داده‌اند واز میان ۶۰۰ مسافر آن  تاکنون ۱۵۰  نفر نجات پیدا کرده‌اند.

گفته شده‌است ، نیروهای امداد و نجات در تلاش برای یافتن مفقودین این حادثه دریایی هستند و جسد قربانیان را که شامل تعدادی زن و کودک است به ساحل منتقل کرده‌اند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن است این قایق بیش از ظرفیت مجاز خود سرنشین داشته و همین موضوع موجب شده تا واژگون شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه گاردین، کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان نیز در پی واژگونی قایق حامل مهاجران در آب‌های مصر اعلام کرد: وقوع چنین حوادثی تاکید کننده اهمیت عملیات امداد و نجات به عنوان بخشی از برنامه‌های لازم برای مهاجران و پناهندگانی است که از دریای مدیترانه عبور می‌کنند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس