تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ کارگر ۱۸ ساله افغان در چاه فاضلاب خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت در ساعت۷:۵۹ صبح امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ کارگر ۱۸ ساله افغان در چاه فاضلاب خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت در ساعت۷:۵۹ صبح امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان زینعلی جنوبی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه اظهار کرد: محله حادثه یک ساختمان قدیمی بود که در حیاط آن چاه جدیدی برای فاضلاب در حال حفر بود که در عمق ۹ متری چاه برای کارگر ۱۸ ساله حادثه رخ داده است.

ملکی با بیان اینکه در فاصله سه متری این چاه یک چاه فاضلاب قدیمی قرار داشت، افزود: در حین کار، ناگهان دیواره این چاه تخریب شده و محتویات آن بر سر کارگر ۱۸ ساله‌ای ریخت که در عمق ۹ متری چاه مشغول حفاری بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به عملیات آتش نشانان برای نجات و خارج کردن این جوان افغان، گفت: عوامل آتش نشانی این کارگر را از زیر محتویات چاه فاضلاب خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند اما  پس از بررسی علائم حیاتی ، مشخص شد جان خود را از دست داده است. آتش‌نشانان نیز پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۸:۵۹ به عملیات خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس