تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: بی احتیاطی کارگر آبگرم هنگام باز کردن لوله تخلیه آب، باعث غرق شدن و جان باختن پسر بچه ۶ ساله شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان سرهنگ طهمورث امیدی گفت: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش مفقود شدن پسر بچه ۶ ساله در آب گرم “گاومیش […]

[ad_1]

مرگ پسر 6 ساله در آبگرم سرعین

 فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: بی احتیاطی کارگر آبگرم هنگام باز کردن لوله تخلیه آب، باعث غرق شدن و جان باختن پسر بچه ۶ ساله شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان سرهنگ طهمورث امیدی گفت: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش مفقود شدن پسر بچه ۶ ساله در آب گرم “گاومیش گلی” را اعلام کرد.

او افزود: پس از حضور مأموران انتظامی در محل و انجام بررسی های لازم مشخص شد این پسر بچه به همراه پدرش جهت شنا به آبگرم رفته که پدر به جهت استفاده از سرویش بهداشتی لحظه ای فرزند خود را ترک و پس از مراجعت متوجه مفقود شدن او شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: با انجام تحقیقات بیشتر مشخص شد کارگر استخر با بی احتیاطی و عدم توجه به حضور مردم در استخر اقدام به باز کردن لوله تخلیه آب کرده، که این موضوع به علت نزدیکی پسر بچه به دریچه تخلیه آب و قدرت بالای مکندگی آن و نبود ایمنی محل، باعث غرق شدن او شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سرعین گفت: با تلاش های چند ساعته ماموران انتظامی و نیروهای امدادی جسد این پسر بچه در انت های جوی شهری در خیابان “پهنلو” و در حوالی باغچه “مینو” کشف و به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

سرهنگ امیدی گفت: به دنبال این حادثه ناگوار مدیر و کارگر داخلی آبگرم “گاومش گلی” بازداشت شدند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس