تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۴
برانکو به دنبال نعل اسب خوش شانسی!

درحالی که در چهارمین دیدار هم برانکو مجبور است چهارمین ترکیب دفاعی را امتحان کند، این دیدار برای او و البته محسن بنگ که هر دو لیگ را بد شروع کرده حکم مرگ و زندگی دارد.

به گزارش گذار نیوز، برانکو ایوانکوویچ در بد تیمی گرفتار شده است، شاید درست‌ترین حرف را در مورد داعیه قهرمانی برانکو در لیگ ایران فتح الله زاده گفت که مدعی شد ایوانکوویچ چند سالی در ایران نبوده و فوتبال ایران را در شرایط کنونی نمی‌شناسد و قدرت سپاهان و نفت و استقلال و تراکتور را ندیده است.

با این وجود اما برانکو با تمام جدیدت کار می‌کند و می‌کوشد تیم جوانش را مهیای لیگی کند که تاکنون تنها از سه دیدار اول، یک امتیاز گرفته و دوباخت و یک مساوی به دست آورده است.

آخرین خبر بد برای برانکو اما این بود که ماریچ را هم برای دیدار با ذوب آهن و یا شاید تا هفته ها بعد نداشته باشد، این همان بازیکنی است که برانکو روی او حساب ویژه‌ای باز کرده بود و حتی وی را به سیدجلال حسینی هم ترجیح داده بود.

با این وجود اما ماریچ هم مصدوم شد تا چهارمین تغییر در دفاع پرسپولیس در چهارمین بازی لیگ رقم بخورد و برانکو حتی یک بار هم نتوانسته باشد ترکیب قلعه دفاعش را تکرار کند.

این خبر بد در حالی منتشر شده که بنگر در همان بازی اول چندان آماده نبوده و معلوم نیست بتواند گزینه مناسبی برای ماریچ باشد به ویژه اینکه ماریچ کاملا یک دفاع با خصوصیات پوششی و بازی ساز بود اما بنگر بیشتر به یارکوب شبیه است و بازی ساز هم نیست.

تنها نکته مثبت این تغییر اجباری می‌تواند این باشد که بنگر با بازیکنان کناری خود بازی کرده و با اکثر آنها حداقل یک سال همبازی بوده است و این می‌تواند هماهنگی پیش بینی نشده‌ای به پرسپولیس در خط دفاعی وارد کند.

حالا بنگر می‌تواند اشتباهش در دیدار با پدیده را هم تصحیح کند اما اگر او به ترکیب رو به جلو و زمینی باز پرسپولیس نخورد و پرسپولیس باز هم امتیاز از دست بدهد کار واقعا برای برانکو سخت تر می‌شود.

بنگر حالا باید خودش را در ترکیب پرسپولیس جا بیاندازد و برای این کار، مقابل ذوب آهن کار سختی هم خواهد داشت. باید دید کار به کجا می‌کشد اما ایوانکوویچی که خودش بنگر را کنار گذاشت، حالا  دنبال نعل اسب خوش شانسی می‌گردد تا این مدافع در پست خود موفق شود البته اگر انتخاب ایوانکوویچ بنگر باشد.

در این سوی میدان بنگر هم باید در صورت فیکس شدن کاری کند تا آنها که در فضای مجازی به او حمله کرده بودند از کرده خود پشیمان شوند.  در نتیجه باید تاکید کرد روز سختی برای برانکو و البته بنگر مقابل ذوب آهن خواهد بود، روزی که برای هر دو حکم مرگ و زندگی را دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس