تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان از مرگ پسر ۱۶ ساله‌ هنگام گرفتن عکس سلفی با پست برق خبر داد. آمنه اخلاقی، در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: در ساعت ۵:۳۰ صبح امروز جمعه یک مورد حادثه برق گرفتگی در خیابان ۱۵۱ گلسار به اورژانس اطلاع داده و پس […]

[ad_1]

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان از مرگ پسر ۱۶ ساله‌ هنگام گرفتن عکس سلفی با پست برق خبر داد.

آمنه اخلاقی، در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: در ساعت ۵:۳۰ صبح امروز جمعه یک مورد حادثه برق گرفتگی در خیابان ۱۵۱ گلسار به اورژانس اطلاع داده و پس از حضور عوامل اورژانس در محل مشاهده شد که پسر۱۶ ساله‌ای بر اثر بی احتیاطی و باز کردن پست کوچک برق نصب شده سر خیابان دچار برق گرفتگی و شوک الکتریکی شده است.

وی افزود: همکاران فوریت‌های پزشکی گلسار سریعا با بررسی وضعیت مصدوم اقدامات احیای قلبی – ریوی، ماساژ و شوک را آغاز کردند اما متاسفانه مصدوم علی‌رغم تلاش‌های فوریت‌های پزشکی، جان خود را از دست داد.

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان درباره دلیل مرگ این نوجوان نیز گفت: طبق اظهارات برادر کوچک و یکی از دوستان این نوجوان، آنان تصمیم داشتند تا با این پست برق، عکس سلفی بگیرند که متوفی با باز کردن در این پست، دچار برق گرفتگی شد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس