تاریخ انتشار: ۱۷ ارد ۱۳۹۵

تهران – ایرنا – سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کشف جسد نوجوان دختر ۱۴ ساله در محدوده بزرگراه شهید چمران، خیابان اسلام آباد شمالی خبر داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سید جلال ملکی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۱۸ روز گذشته شهروندان در تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی از وجود جسد دختر نوجوانی در محدوده بزرگراه چمران، خیابان اسلام آباد شمالی خبر دادند.
وی با بیان اینکه ماموران آتش نشانی پس از تایید این خبر از سوی نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شدند، گفت: آتش نشانان پس از حضور در محل حادثه با جسد خون آلود دختری ۱۴ ساله بر زمین روبرو شدند.
ملکی با بیان اینکه این نوجوان زیر پل عابر پیاده و در یک خیابان کاملا خلوت نقش بر زمین شده بود گفت: عوامل اورژانس مرگ این فرد را تایید کردند و جسد وی به پزشکی قانونی تحویل داده شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با گلایه از برخی رسانه ها گفت: برخی رسانه ها این حادثه را خودکشی تلقی کرده اند در حالیکه دلایل زیادی برای مرگ این دختر وجود دارد.
ملکی با بیان اینکه کارشناسان پزشکی قانونی و نیروی انتظامی در حال بررسی این حادثه هستند اظهار کرد: احتمال اینکه این فرد بر اثر تصادف کشته شده باشد، وجود دارد.
تهرام/۷۲۴۳//۷۲۴۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس