تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پزشکی‌قانونی از مرگ سه‌هزارو ٩۴۵ نفر در حوادث رانندگی بهار امسال خبر داد. حوادث رانندگی در بهار امسال جان سه‌هزارو ٩۴۵ نفر را گرفت؛ آماری که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با چهارهزارو ١١٨ مورد فوتی، کاهش، ۴,٢ درصدی را نشان می‌دهد. به گزارش شرق، تقسیم این آمار بر تعداد روزهای بهار […]

[ad_1]

پزشکی‌قانونی از مرگ سه‌هزارو ٩۴۵ نفر در حوادث رانندگی بهار امسال خبر داد.

حوادث رانندگی در بهار امسال جان سه‌هزارو ٩۴۵ نفر را گرفت؛ آماری که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با چهارهزارو ١١٨ مورد فوتی، کاهش، ۴,٢ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش شرق، تقسیم این آمار بر تعداد روزهای بهار نشان می‌دهد که به طور متوسط روزانه ۴٢ نفر در حوادث رانندگی بهار ٩۵ جان باخته‌اند.

همچنین از کل جان‌باختگان حوادث رانندگی در سه‌ماهه امسال، دوهزارو ۴٨۵ نفر در جاده‌های برون‌شهری، هزارو ١٣٠ نفر در محورهای درون‌شهری، ٣١۶ نفر در مسیرهای روستایی و ١۴ نفر در مسیرهایی نامعلوم کشته شده‌اند.

در این مدت و برابر آمارهای موجود، استان‌های فارس با ٣۵٧ مورد فوتی، تهران با ٢٩۵ مورد فوتی و خراسان‌رضوی با ٢٧٢ مورد فوتی بیشترین و استان‌های ایلام با ٣١ مورد فوتی، کهگیلویه‌وبویراحمد با ۴٢ مورد فوتی و زنجان با ۴٨ مورد فوتی کمترین آمار تلفات حوادث رانندگی را به خود اختصاص داده‌اند.

 همچنین آمار مراجعات مصدومیت‌های ناشی از حوادث رانندگی به پزشکی قانونی نشان می‌دهد که در بهار امسال ٨٢‌هزارو ٨۶٠ نفر دچار مصدومیت شده‌ و به مراکز پزشکی‌قانونی مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۵٨‌هزارو ٨٩٨ نفر مرد و ٢٣‌هزارو ٩۶٢ نفر نیز زن بوده‌اند.

 آمار مصدومان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۶.١ درصدی مواجه بوده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس