تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] صدراعظم آلمان تمایل برخی کشورهای اروپایی برای عدم صدور مجوز ورود به برخی آوارگان مسلمان را غیرقابل قبول خواند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، در حالی که آلمان خواستار سهمیه بندی تقسیم آوارگان در میان کشورهای اتحادیه اروپاست، آنگلا مرکل صدراعظم این کشور در اظهاراتی، امتناع برخی کشورهای اتحادیه اروپا از پذیرش […]

[ad_1]

مرکل: تلاش برخی کشورها برای ممانعت از ورود آوارگان مسلمانان غیرقابل قبول استمعاون مرکل: پذیرش سالانه یک میلیون پناهنده برای ما غیرقابل تصور است

صدراعظم آلمان تمایل برخی کشورهای اروپایی برای عدم صدور مجوز ورود به برخی آوارگان مسلمان را غیرقابل قبول خواند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، در حالی که آلمان خواستار سهمیه بندی تقسیم آوارگان در میان کشورهای اتحادیه اروپاست، آنگلا مرکل صدراعظم این کشور در اظهاراتی، امتناع برخی کشورهای اتحادیه اروپا از پذیرش آوارگان، صرفا به این خاطر که مسلمان هستند، را غیر قابل قبول خواند.

به گزارش اسنیم، مرکل در مصاحبه با شبکه تلویزیونی دولتی «ای آر دی ARD» آلمان در این باره گفت: اینکه برخی از کشورها می گویند به طور کلی نمی خواهند مسلمان ها به خاکشان وارد شوند، ابدا پذیرفتنی نیست.

وی بار دیگر با تاکید بر پیشنهادش مبنی بر سهمیه بندی تقسیم آوارگان میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، تصریح کرد؛ هر کس باید سهمی از این مسئله داشته باشد و برای این بحران، باید به دنبال یک راه حل مشترک باشیم.

آلمان در سال ۲۰۱۵، حدود یک میلیون اواره را در خاک خود پذیرفت که اکثر آنها از سوریه، عراق و افغانستان بودند.

پیش از این زیگمار گابریل، معاون صدر اعظم آلمان با انتقاد از سیاست های پناهندگی مرکل و تاکید بر اینکه ما زمان زیادی را در حل این بحران از دست داده ایم پذیرش سالانه یک میلیون پناهنده را برای کشورش غیر قابل تصور دانست.

معاون صدر اعظم آلمان در مصاحبه تابستانی خود با “زد دی اف” آلمان خواستار در نظر گرفتن سقفی برای یکپارچه سازی پناهندگان شده بود.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس