تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسئول راه‌اندازی مرکز مطالعات علم و فناوری در دانشگاه یزد از آغاز به کار این مرکز با هدف رصد روندهای علم، فناوری و نوآوری و شناسایی مسائل نوظهور در این زمینه در آینده‌ای نزدیک خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا ، دکتر حبیب زارع وابستگی به حمایت‌ نهادهای مهم منطقه‌ای و […]

[ad_1]

مسئول راه‌اندازی مرکز مطالعات علم و فناوری در دانشگاه یزد از آغاز به کار این مرکز با هدف رصد روندهای علم، فناوری و نوآوری و شناسایی مسائل نوظهور در این زمینه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا ، دکتر حبیب زارع وابستگی به حمایت‌ نهادهای مهم منطقه‌ای و جهانی، ساختار شبکه‌ای منسجم، توسعه‌بخشی به تعاملات فراملی و بین‌المللی و توجه به آینده‌نگری و رصد نوآوری را از مهم ترین ویژگی‌ها و ماموریت‌های مرکز مطالعات و فناوری برشمرد.

وی افزود: این مرکز از گروه‌های مطالعات بنیادین علم و فناوری، ارزیابی، کسب و کار و راهبری تشکیل شده و حوزه فعالیت آن شامل شناسایی و ارائه و ارزیابی شاخص‌های کمی و تطبیقی برای فعالیت‌های علمی فناورانه و نوآورانه، پیش‌بینی علم فناوری، تحلیل بازار فناوری، آینده‌نگاری علم و فناوری و نوآوری و شبکه‌سازی می‌شود.

۲۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس