تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اسطوره فوتبال جهان قهرمانی فوتبال برزیل را به منزله موفقیت این کشور در المپیک دانست. به گزارش ایسکانیوز؛پله بهترین فوتبالیست برزیل پیروزی تاریخی طلایی پوشان در رشته فوتبال را پایانی فوق العاده برای بازی های المپیک دانست. اسطوره فوتبال جهان در ۳ قهرمانی برزیلی ها در ۵ قهرمانی جام جهانی نقشی کلیدی را بر […]

[ad_1]

مشعل المپیک ریو در شهر سانتوس برزیل به پله رسید

اسطوره فوتبال جهان قهرمانی فوتبال برزیل را به منزله موفقیت این کشور در المپیک دانست.

به گزارش ایسکانیوز؛پله بهترین فوتبالیست برزیل پیروزی تاریخی طلایی پوشان در رشته فوتبال را پایانی فوق العاده برای بازی های المپیک دانست.

اسطوره فوتبال جهان در ۳ قهرمانی برزیلی ها در ۵ قهرمانی جام جهانی نقشی کلیدی را بر عهده داشته است، اما مردم کشور برزیل تا پیش از بازی شب گذشته در ورزشگاه ماراکانا، طعم قهرمانی و افتخار آفرینی در فوتبال المپیک را نچشیده بودند.

پله مروارید سیاه فوتبال جهان پس از پیروزی تیم المپیک برزیل در برابر تیم سرسخت آلمان که آن هم در ضربات پنالتی به دست آمد، اعلام کرد: من از ورزشگاه ماراکانا خاطرات بسیار زیادی دارم و امروز نیز یک خاطره خوب دیگر به مجموعه خاطراتم افزوده شد.

پیروزی برزیلی ها پایانی عالی برای بازی های المپیک ریو بود و تیم برزیل در داخل و خارج از زمین بازی عملکردی بسیار عالی داشت.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس