تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: عملکردمان در مرحله مقدماتی بازی های المپیک بد نبود اما مطمئن باشید در مرحله بعد تیم متفاوتی از ایران خواهید دید. به گزارش ایسکانیوز، مهدی مرندی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل روسیه در آخرین مسابقه مرحله گروهی بازی های المپیک اظهار داشت: روسیه […]

[ad_1]

download (1).jpg

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: عملکردمان در مرحله مقدماتی بازی های المپیک بد نبود اما مطمئن باشید در مرحله بعد تیم متفاوتی از ایران خواهید دید.

به گزارش ایسکانیوز، مهدی مرندی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل روسیه در آخرین مسابقه مرحله گروهی بازی های المپیک اظهار داشت: روسیه یکی از ابرقدرتهای والیبال جهان است و بازی نسبتا خوبی برابر این تیم داشتیم. عملکردمان در دور مقدماتی بد نبود و مطمئن باشید در دور بعدی تیم متفاوتی از ایران خواهید دید.
وی در مورد اینکه تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی با ایتالیا روبرو می شود، گفت: ایتالیا در گروه خود همه تیم ها را شکست داده است و بازی سختی برایر این تیم داریم. البته تفاوتی نمی کرد که در گروه خود سوم یا چهارم شویم زیرا همه تیم هایی که از گروه A صعود می کنند از بهترین های جهان هستند.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس