تاریخ انتشار: ۰۷ فرو ۱۳۹۴

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه علت افزایش قیمت مرغ گرم در روزهای نخست سال جدید، تعطیلی کشتارگاه های مرغ بود، گفت: با آغاز به کار کشتارگاه های مرغ قیمت این کالا به ۷۵۰۰ تومان به ازای هر کیلو کاهش خواهد یافت.  به گزارش گذارنیوز عظیم حجت با اشاره به اینکه از تاریخ […]

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه علت افزایش قیمت مرغ گرم در روزهای نخست سال جدید، تعطیلی کشتارگاه های مرغ بود، گفت: با آغاز به کار کشتارگاه های مرغ قیمت این کالا به ۷۵۰۰ تومان به ازای هر کیلو کاهش خواهد یافت.

مرغ

 به گزارش گذارنیوز عظیم حجت با اشاره به اینکه از تاریخ ۲۹ اسفند سال ۹۳ تا ۵ فروردین سال جدید کشتارگاه های مرغ در سراسر کشور تعطیل بود، گفت: تعطیلات نوروزی موجب شد قیمت مرغ گرم در روزهای نخست سال ۹۴ افزایش یابد.

وی افزود: از روز ششم فروردین ماه سال جاری همه چیز به روال عادی برگشت و قیمت مرغ گرم به تدریج در حال کاهش است، به طوری که پیش بینی می شود به زودی قیمت مرغ به ۷۵۰۰ تومان به ازای هر کیلو برسد.

حجت با بیان اینکه از روز ششم فرودین ماه قیمت مرغ زنده برای تحویل به کشتارگاه ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان کاهش یافت، اظهارکرد: نرخ مرغ زنده از دیروز از هر کیلو ۵۹۰۰ تومان به ۵۳۰۰ تا ۵۴۰۰ رسیده است که این کاهش قیمت منجر به پایین آمدن نرخ مرغ گرم به زیر ۸ هزار تومان خواهد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس