تاریخ انتشار: ۲۷ اسف ۱۳۹۳

سید حسین مرعشی گفت:  برهم زدن آرامش سیاسی امری ناپسند و سوءاستفاده از ایثارگران امری مذموم خواهد بود. به گزارش گذارنیوز به نقل از گفتارنو در پی حاشیه‌های ایجاد شده در خصوص نشست اصلاح‌طلبان استان سید حسین مرعشی با صدور بیانیه‌ای در این خصوص نکاتی را عنوان کرد. متن کامل این اطلاعیه به این شرح […]

سید حسین مرعشی گفت:  برهم زدن آرامش سیاسی امری ناپسند و سوءاستفاده از ایثارگران امری مذموم خواهد بود.

مرعشی

به گزارش گذارنیوز به نقل از گفتارنو در پی حاشیه‌های ایجاد شده در خصوص نشست اصلاح‌طلبان استان سید حسین مرعشی با صدور بیانیه‌ای در این خصوص نکاتی را عنوان کرد.
متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:
به نام خدا
به دنبال جنجال تبلیغاتی در دفاع از فردی که قصد برهم زدن جلسه اصلاح‌طلبان کرمان را داشت و به بیرون هدایت شده بود، من لازم می‌دانم برای دفاع از حیثیت کرمان و دفاع از ایثارگران فداکار دوران شکوهمند دفاع مقدس چند نکته را یادآوری شوم:
۱- همگان توجه داشته باشند که ایثارگران شامل خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، طیف وسیع و گسترده‌ای هستند و ظرفیت ملت ایران به شمار می‌روند. این عزیزان فداکارانی هستند که در دوران دفاع مقدس که به فرموده حضرت امام (ره) جنگ تمام اسلام در مقابل تمام کفر بود فداکاری کرده و از اسلام و انقلاب و ایران دفاع کردند. در دوره دفاع مقدس جبهه‌های ما رنگ و بوی سیاسی و گروهی نداشت. لذا امروز ایثارگران ما متعلق به یک جناح خاص نیستند. در جلسه اصلاح‌طلبان که آقای امیر حیدری قصد تشنج داشتند جمع زیادی از رزمندگان سابق، خانواده‌های شهدا و ایثارگران حضور یافته بودند. پس جناحی جلوه دادن ایثارگران نه یک امر واقعی و نه به نفع این قشر فداکار و عزیز کشور است.
۲- استان ما استانی است که این افتخار را داشته که سردار قاسم سلیمانی را به ایران و جهان اسلام تقدیم کند و همه می‌دانیم حاج قاسم سلیمانی به عنوان سردار رشید اسلام امروز سرگرم مبارزه با گروه‌های افراطی و تندرویی هست که در پشت نقاب تحجر چهره اسلام را مخدوش کرده‌اند.
۳- امروز مفتخریم که یکی از رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس سکاندار امور اجرایی استان و مشغول تلاش و مبارزه با فقر و گشودن جبهه‌های اقتصادی جدید با هدف توسعه استان کرمان است. ما مظهر ایثارگری را کسانی نمی‌دانیم که قصد برهم زدن اجتماعات را دارند. ما سردار سلیمانی و برادر علیرضا رزم حسینی را اسوه و الگوی ایثاگری می‌دانیم. حیف است در استانی که چنین رزمندگان موفقی دارد، کسانی به اسم جانباز و رزمنده قصد بر هم زدن آرامش استان را داشته باشند. این افراد نه تنها چهره ایثارگران را مخدوش می‌کنند بلکه زمینه‌های موفقیت مدیران اجرایی را هم از بین می‌برند.
۴- به رقبای سیاسی توصیه می‌کنم که بیایید پیمان ببندیم ایثارگران را وجه‌المصالحه مناقشات سیاسی خود قرار ندهیم. رقابت‌های سیاسی امری واقعی و برای پیشبرد امور استان لازم است. بیایید جوانمردانه با ارائه عملکرد خود و نقد عملکرد رقیب توده‌های مردم را در رقابت‌های انتخاباتی مشارکت دهیم و ارزش‌های اسلامی و ایثارگران را وجه‌المصالحه رقابت‌های سیاسی قرار ندهیم. ایثارگران سرمایه‌های حال و آینده مملکت هستند و متناسب با اعتقادات خود می‌توانند زینت‌بخش گروه‌ها و جبهه‌های سیاسی باشند. سوءاستفاده از نام ایثارگران برای غوغا و جنجال و برهم زدن اجتماعات قانونی اهانت به ارزش‌های اسلامی تلقی می‌شود.
۵- سالی که در پیش رو داریم سال برگزاری انتخابات و سال رقابت برای بهبود فضای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور است. من به دوستان و رقبای سیاسی توصیه می‌کنم که به رقابت در عین رفاقت بندیشند. ده‌ها و صدها جلسه سیاسی توسط گروه‌های مختلف تشکیل خواهد شد. برهم زدن آرامش سیاسی امری ناپسند و سوءاستفاده از ایثارگران امری مذموم خواهد بود.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس