تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سردار قاسم رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: نزدیک به هزار کیلومتر از مرزها در شرایط سخت آب‌و‌هوایی، فیزیکی و امنیتی قرار دارند و این آرامش داخل کشور به سبب تحمل سختی توسط مرزبانان است. رضایی بیان کرد: کنار مسئولان و مرزبانان مردم و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سردار قاسم رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: نزدیک به هزار کیلومتر از مرزها در شرایط سخت آب‌و‌هوایی، فیزیکی و امنیتی قرار دارند و این آرامش داخل کشور به سبب تحمل سختی توسط مرزبانان است.


رضایی بیان کرد: کنار مسئولان و مرزبانان مردم و عشایر نقش به سزایی در تأمین آرامش و امنیت داشته‌اند و در این میان عشایر با فداکردن جان و مال خود شرف را در استان آذربایجان‌غربی زنده کردند و این از ویژگی‌های ایران اسلامی است.


وی افزود: مرز هر کشوری به منزله ناموس آن کشور است و به همین سبب ما در قبال نقطه به نقطه مرزهای‌مان حق داریم و بر همگان وظیفه است از آن دفاع کنند.


فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: دفاع‌مقدس در تمامی خانه‌ها بود و همه سهم آشکاری در آن داشتند و این موضوع درباره مرزبانی در محرومیت و مظلومیت است.همه باید تلاش کنیم در دفاع از مرزهای کشور سهیم باشیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس