تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] متهم به قتل ابتدا منکر انجام جرم شده بود، اما قاتل پس از دو ساعت اعتراف کرد که به علت داشتن اختلاف خانوادگی و پس از یک درگیری همسرش را با استفاده از روسری به قتل رسانده است. فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بردسکن گفت: مرد جوانی از روستای زنگینه بردسکن که همسرش را به […]

[ad_1]

متهم به قتل ابتدا منکر انجام جرم شده بود، اما قاتل پس از دو ساعت اعتراف کرد که به علت داشتن اختلاف خانوادگی و پس از یک درگیری همسرش را با استفاده از روسری به قتل رسانده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بردسکن گفت: مرد جوانی از روستای زنگینه بردسکن که همسرش را به قتل رسانده بود، در کمتر از دو ساعت دستگیر و تحویل قانون داده شد.

به گزارش ایسنا هوشنگ کیانی، از دستگیری قاتل در کمتر از دو ساعت خبر داد و اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی‌بر وقوع یک فقره مرگ مشکوک در روستای زنگینه از توابع بخش شهرآباد، بلافاصله عوامل گشت پاسگاه، پرسنل پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل و پزشکی قانونی بردسکن در محل حاضر و مشخص شد زنی ۳۸ ساله به وسیله روسری به قتل رسیده است.

وی بیان کرد: با توجه به اظهارات همسایه‌ها مبنی‌بر اختلاف خانوادگی بین متوفی و همسر وی، نامبرده به‌عنوان مظنون اصلی به پلیس آگاهی انتقال یافته است.

کیانی اظهار کرد: متهم به قتل ابتدا منکر انجام جرم شده بود، اما قاتل پس از دو ساعت اعتراف کرد که به علت داشتن اختلاف خانوادگی و پس از یک درگیری همسرش را با استفاده از روسری به قتل رسانده است.

وی در پایان افزود: متهم پس از بازجویی‌های به عمل آمده با تشکیل پرونده روانه دادسرا شد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس