تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۴

به دنبال اعلام نتیجه مذاکرات ۲۳ماهه ایران و ۱+۵، و توافق هسته‌ای، مردم تهران در نقاط مختلف شهر به خیابان آمدند و به جشن و سرور پرداختند. به گزارش گذارنیوز  هم‌اکنون جمع زیادی از مردم، حدفاصل میدان ولیعصر(عج) به سمت میدان تجریش در حرکت هستند. بخش عظیمی از این جمعیت جوانان هستند. حاضران در این […]

به دنبال اعلام نتیجه مذاکرات ۲۳ماهه ایران و ۱+۵، و توافق هسته‌ای، مردم تهران در نقاط مختلف شهر به خیابان آمدند و به جشن و سرور پرداختند.

جشن

به گزارش گذارنیوز  هم‌اکنون جمع زیادی از مردم، حدفاصل میدان ولیعصر(عج) به سمت میدان تجریش در حرکت هستند.

بخش عظیمی از این جمعیت جوانان هستند. حاضران در این جشن شعارهای نظیر «دلواپس برو تو قفس»، «اسرائیل، دلواپس؛ تسلیت تسلیت»، «دکتر ظریف زنده باد ایرانی پاینده باد»، «حسن کلیدُ رو کن، کشورُ رو زیر رو کن» سر می‌دهند.

، نیروی انتظامی در کنار مردم به تأمین امنیت این مراسم می‌پردازد. همچنین ترافیک سنگینی در خیابان ولیعصر برقرار است.

در مناطق دیگر تهران، نظیر میادین جمهوری، صادقیه، انقلاب، هفت‌حوض نارمک، میدان صنعت و سایر نقاط نیز این جشن و سرور در حال برگزاری است.

این جشن کاملا خودجوش و مردمی برگزار شده و هماهنگی مسیرها از طریق شبکه‌های اجتماعی بوده است.

پیشتر حسینعلی امیری، سخنگوی وزارت کشور اعلام کرده بود که هیچ جشنی از سوی دولت برای توافق هسته‌ای برگزار نخواهد شد. عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور هم اعلام کرده بود که در صورت توافق هسته‌ای، نیروی انتظامی در سراسر کشور آماده است که امنیت جشن خودجوش مردمی را تأمین کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس