تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۴

فسادهای مالی گسترده و عجیب در دولت قبل آزردگی افکار عمومی را موجب شده و ضروری است که دستگاه های ذی ربط هر چه سریع تر برای پیگیری به پرونده های فسادهای رخ داده ، وارد عمل شوند.

به گزارش “گذارخبر”  علیرضا خسروی ، عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام مطلب فوق، با اشاره به فساد صورت گرفته در پروژه احداث خط آهن ایران – ترکمنستان ، گفت: در حال حاضر هر از چند گاهی شاهد هستیم که فساد های گسترده ای در حوزه های مختلف افشا می شود که این تخلفات مالی باعث نارضایتی و آزردگی افکار عمومی شده است.

شهردار سابق سمنان با بیان اینکه قوه قضاییه و سایر نهادهای ذی ربط باید رسیدگی به این تخلفات را در اولویت کاری خود قرار دهند، توضیح داد: متاسفانه فسادهای رخ داده باعث کاهش اطمینان مردم به دولتمردان می شود و ادامه این روند زیبنده نظام نیست.

این عضو کمیسیون عمران ادامه داد: ضروری است که با متخلفان و سوء استفاده کنندگان هر چه سریع تر برخوردی قاطع شود و جزییات فسادهای رخ داده کاملا شفاف سازی شود. وی اضافه کرد: به هر حال برای جلب رضایت مردم و بازسازی اطمینان از دست رفته باید روند تحقیق و بررسی پرونده تخلفات صورت گرفته را تسریع ببخشند.

وی با بیان اینکه به تازگی برخی از نمایندگان مجلس از بروز فساد جدیدی در پروژه خط آهن ایران – ترکمنستان خبر داده اند، گفت: باید هرچه سریع تر جزییات مربوط به این تخلف بزرگ رخ داده روشن و مدارک و مستندات لازم تهیه شود تا بتوان با جدیت و دقت بیشتری به پرونده مذکور رسیدگی کرد.

خسروی همچنین با هشدار نسبت به افشای اطلاعات نادرست و غیر شفاف از سوی رسانه ها ، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه مردم حساسیت زیادی در خصوص چنین فسادهایی دارند و افشای تخلفات رخ داده در دولت گذشته واکنش های زیادی را در افکار عمومی و شبکه های اجتماعی در پی دارد، مسئولان باید دقت زیادی در رسانه ای کردن این خبرها داشته باشند چراکه اگر اطلاعاتی غیر موثق منتشر شود قطعا نمی توان پاسخگوی افکار عمومی بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس