تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از رئیس، معاونان، مدیران و روسای دبیرخانه‌های هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی به خوشحالی و شادی مردم ایران در شب اعلام توافق هسته ای ایران و ۱+۵ اشاره کرد و گفت: من هم از خوشحالی مردم، خوشحالم. به گزارش  گذارنیوز، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از رئیس، […]

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از رئیس، معاونان، مدیران و روسای دبیرخانه‌های هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی به خوشحالی و شادی مردم ایران در شب اعلام توافق هسته ای ایران و ۱+۵ اشاره کرد و گفت: من هم از خوشحالی مردم، خوشحالم.

هاشمی رفسنجانی

به گزارش  گذارنیوز، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از رئیس، معاونان، مدیران و روسای دبیرخانه‌های هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی به خوشحالی و شادی مردم ایران در شب اعلام توافق هسته ای ایران و ۱+۵ اشاره کرد و گفت: من هم از خوشحالی مردم، خوشحالم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه نرخ بهره‌وری در کشور پایین است، گفت: متأسفانه بهره‌وری در کشور متکی به مواد خام ارزان، انرژی ارزان و نفت است، در حالی که کشورهایی از قبیل آلمان و ژاپن که همه چیز خود را در جنگ از دست دادند و از صفر شروع کردند، دارای بهره‌وری بالایی هستند، زیرا توسعه آنها بر مبنای دانش محور بوده است.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همچنین خطاب به مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: از فارغ‌التحصیلان استان خود برای توسعه شرک‌های دانش بنیان و فعالیت‌های علمی پژوهشی استفاده کنید و از ظرفیت علمی آنها در جهت توسعه کیفی دانشگاه و استان خود بهره ببرید.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بار دیگر موفقیت تیم مذاکره کننده‌ هسته‌‌ای را تبریک گفت و افزود: این افراد در سخت‌ترین مسائل که سوءظن جدی بر آنها حاکم بود، با قدرت‌های بزرگ دنیا بر سر میز مذاکره نشستند و در نهایت به تمام اهداف خود دست یافتند.

وی با تمجید از صبر تیم هسته‌ای و خانواده‌های آنان که در مقابل انواع تهمت‌ها و توهین‌ها و حتی اتهام به خائن بودن، برای احقاق حق مردم، صبوری کردند، گفت: این منطق ایرانی است که یک وزیر در مقابل شش وزیر کارکشته قدرت‌های جهانی یکی از رکورد دارترین مذاکرات بین‌المللی را انجام دهد و آنان را قانع کند که به صورت رسمی بپذیرد ایران جزء باشگاه هسته‌ای جهان است.

آیت الله هاشمی افزود: گروهی با ادعای دلواپسی در متن توافق می‌گردند تا مسئله ای پیدا کنند، اما مطمئن باشید مردم ایران به حرف‌های این جماعت گوش نمی‌‌دهند.

۰۰

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس