تاریخ انتشار: ۲۹ اسف ۱۳۹۳

وزیر خارجه کشورمان در پیامی خطاب به باراک اوباما گفت: مردم ایران تصمیم خود را گرفته اند؛ «تعامل با عزت». به گزارش گذارنیوز سوییس محمد جواد ظریف در این پیام گفته است: زمان آن رسیده که آمریکا و متحدانش انتخاب کنند، «فشار یا توافق». هم چنین وزیر خارجه کشورمان که مدت‌ها بود صفحه فیس بوک […]

وزیر خارجه کشورمان در پیامی خطاب به باراک اوباما گفت: مردم ایران تصمیم خود را گرفته اند؛ «تعامل با عزت».

ظریف

به گزارش گذارنیوز سوییس محمد جواد ظریف در این پیام گفته است: زمان آن رسیده که آمریکا و متحدانش انتخاب کنند، «فشار یا توافق».

هم چنین وزیر خارجه کشورمان که مدت‌ها بود صفحه فیس بوک خود را به روز نکرده است، در آخرین روز سال ۹۳ در آستانه بهار و سال نو عکسی رو بر روی صفحه خود قرار داد با این مضمون: «نو بهار حسن آید سوی باغ بشکفد آن شاخه‌های تر بلی.»

مذاکرات ایران و ۱+۵ روز جمعه نیز با گفت وگوهای وزیران خارجه ایران و آمریکا از سر گرفته می شود. قرار است وزیران خارجه سه کشور اروپایی از جمعه شب وارد لوزان شده و ضمن مشورت و رایزنی داخلی با ۱+۵ شرایط حصول به تفاهم سیاسی در این دور مذاکرات را بررسی کنند.

این دور از مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ برای دو روز بیشتر تمدید شد. پیش از این قرار بود مذاکرات تا ۲۹ اسفند صورت گیرد که با توجه به نتیجه بخش بودن مذاکرات تاکنون دو طرف تصمیم گرفتند چند روزی به مذاکرات بیشتر زمان دهند.

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس