تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اطلاعات گفت: مردم از اتحاد مسئولان در جامعه آرامش پیدا می کنند، در این شرایط سرمایه گذار اشتیاق برای سرمایه گذاری دارد و در نتیجه موجب سرعت بیشتر توسعه در کشور می شود. به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین  سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در شورای اداری استان بوشهر با اشاره به وجود همدلی در […]

[ad_1]

وزیر اطلاعات گفت: مردم از اتحاد مسئولان در جامعه آرامش پیدا می کنند، در این شرایط سرمایه گذار اشتیاق برای سرمایه گذاری دارد و در نتیجه موجب سرعت بیشتر توسعه در کشور می شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین  سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در شورای اداری استان بوشهر با اشاره به وجود همدلی در بین مسئولان استان اظهار داشت: نماینده ولی فقیه در استان با مدیریت پدرانه و استاندار بوشهر با عقلانیت و نجابت خود باعث شدند فضای همدلی در بین مسئولان و همچنین مسئولان با مردم وجود داشته باشد.


او با تشکر از فعالیت‌های رضایت‌بخش همه قواه در استان افزود: از استان بوشهر هر چه می‌شنویم پیوستگی، نغمه وحدت و همدلی است که در پرتو هدایت علما ایجاد شده است.


وزیر اطلاعات عنوان کرد: استان بوشهر در دیدگاه و باور مردم و مسئولان کشوری، استانی پیشگام در مقابله با هجوم و هجمه‌های دشمنان بوده است و در طول تاریخ در خط هدایت علمای بزرگ بوده‌اند و هیچ چیز نمی‌تواند این جوانمردی‌ها را  نفی کند.


 علوی با بیان اینکه قانون برای مردم است نه مردم برای قانون افزود: اسلام و قرآن نیز آمده که با بلندنظری زندگی مردم را برپایه نظم هدایت کند نه اینکه مانع زندگی در آرامش شود.


او گفت: یکی از اهداف وزارت اطلاعات ایجاد امنیت در جامعه است و در راستای گشایش کار مردم فعالیت می‌کند.


وزیر اطلاعات گفت: در اغلب کشورها آبادترین نقاط شهرها در کنار ساحل است که ما این را تایید می‌کنیم چرا که زندگی مردم در کنار ساحل موجب امنیت در سواحل مرزی نیز می‌شود. امروز ارزش جایگاه دریا برای ما روشن است و باید در کنار استفاده بهینه از دریا حافظ آن نیز باشیم.


او خطاب به  مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: قرار گرفتن در حوزه مدیریت یک نعمت است، نعمتی که مستلزم شکرگزاری است و هیچ شکرگزاری بهتر از خدمت بی‌منت به خلق نیست.


وزیر اطلاعات با بیان اینکه پایه‌های این نظام با خون شهدا استوار شده است، افزود: خدمت صادقانه و نگهداشتن حرمت و کرامت مردم موجب کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی نیز می‌شود.


 علوی عنوان کرد: پاسخگو بودن مدیران موجب جذب و اعتماد مردم و در نهایت رضایتمندی جامعه از نظام می‌شود.


وی با تاکید براینکه نباید با رفتارهایمان نظام را دو قطبی کنیم گفت: مردم از اتحاد مسئولان در جامعه آرامش پیدا می‌کنند، سرمایه گذار اشتیاق برای سرمایه گذاری دارد و در نتیجه موجب سرعت بیشتر توسعه در کشور می‌شود. کشور ما با داشتن نعمتی مانند ولایت فقیه می تواند با اتحاد کشور را به سمت توسعه سوق دهد.


حجت‌الاسلام علوی در بدو ورود در فرودگاه مورد استقبال مسئولان استان بوشهر قرار گرفت، سپس با آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس