تاریخ انتشار: ۱۱ ارد ۱۳۹۵
پیرموذن:

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس از انجام دو تحقیق میدانی و حمایت حدود ۹۰ درصدی مردم از برجام خبر داد و تاکید کرد: مردم شک نکنند یکی از آثار برجام تحقق حماسه اقتصادی و رشد اقتصادی مورد انتظار مردم و مقام معظم رهبری است.

به گزارش “گذارنیوز”  کمال‌الدین پیرموذن  گفت: در نبرد دیپلماسی سیاسی سرداران هسته‌ای کشورمان که با حمایت رهبری و رییس‌جمهور و با پشتیبانی مردم انجام شد، آثار و برکات فراوانی در همه ابعاد نصیب کشور شد.

وی پایان دادن به پروژه ایران‌هراسی و تحمیل حقانیت نظام جمهوری اسلامی بر نظام بین‌الملل را آثار اولیه و مشهود برجام دانست و افزود: امروز احدی نمی‌تواند نیک بودن ایران و نیکو بودن ایرانی را از دل‌های جهانیان بزداید. کشورهای معاند ایران به ویژه عربستان، رژیم صهیونیستی و تندروهای آمریکایی نمی‌توانند جز عصبانیت اقدام دیگری کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم آینده برجام را درخشان و روشن توصیف کرد و خاطرنشان کرد: تندگویی‌ها، تندروی‌ها و سیاه‌نمایی‌های سردمداران افراطی و پیاده‌نظام دلواپس برای ملت ایران و مردم تهران هیچ ارزشی ندارد. رای بالای مردم تهران به لیست امید به خوبی گویای به مزبله رفتن چنین دیدگاه و مرامی است. افراطیون در هر جایگاه و لباسی که به ناحق دستاوردهای عظیم دولت یازدهم را زیر سوال می‌برند در حقیقت از مردمی انتقام می‌گیرند که بساط سیاست‌های پوپولیستی، دروغ و تظاهر را برچیدند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس خطاب به دولت‌مردان تاکید کرد: توفیقات دیپلماسی سیاسی و اقتصادی باید با صعه‌صدر دنبال شود و تردید نکنید افکار عمومی با شما و برجام است.

پیرموذن زنده شدن اصل و سود طلب ۳۰۰ میلیون دلاری کشورمان از آمریکا را از اولین نشانه‌های اقتصادی برجام عنوان کرد و افزود: برجام همچون یک نوزاد کوچک است که هر چه از عمر کوتاهش می‌گذرد آثار بزرگ‌تر و چشم‌گیرترش در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی نمود بیشتری می‌یابد.

وی حضور موثر و قدرتمند جمهوری اسلامی ایران در سوریه، عراق و لبنان را از آثار دیپلماسی بین‌المللی و سیاسی دولت یازدهم دانست که پس از برجام به طور ملموسی افزایش یافته است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم ترافیک حضور روسای جمهور، نخست‌وزیران و بخش خصوصی کشورهای مختلف در ایران را متاثر از برجام دانست و افزود: با تفهیم بی‌معنا بودن ایران‌هراسی و اطمینان‌بخشی از سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خارجی در ایران توسط تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان صف مقامات دولتی و خصوصی کشورهای غربی، آفریقایی و آسیایی برای حضور در کشورمان طویل‌تر شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس برجام و رفع تحریم‌های غرب ضد جمهوری اسلامی ایران را موجب توجه جهان به موقعیت ژئوپولتیک کشورمان در حوزه‌های اقتصادی دانست و اظهار کرد: خلق این فضا، فرصت مغتنمی را برای فعال شدن کنسرسیوم‌های مشترک خارجی و داخلی برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و ورود فناوری روز به کشور را به وجود آورده است.

۰۰

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس