تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در ۴ ماهه اول سال۹۵ گفت: در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق ۴ و ۲۲ است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان، اکبر توکلی گفت: در شش ماه نخست امسال، ۲۶ هزار […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در ۴ ماهه اول سال۹۵ گفت: در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق ۴ و ۲۲ است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان، اکبر توکلی گفت: در شش ماه نخست امسال، ۲۶ هزار و ۵۰۲ نفر در شهر تهران فوت کرده اند که از این تعداد ۱۵هزارو ۳۰۲ نفر مذکر، ۱۰ هزار و ۸۲۵ نفر مونث و ۳۷۵ نوزاد بوده اند.

او بیشترین آمار فوت شدگان را مربوط به گروه سنی ۶۵ سال دانست و افزود: ۱۵ هزارو ۴ نفر شامل ۷۸۸۹ نفر مذکر و ۷۱۱۵ نفر مونث است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال ۸۱۱۸ نفر در خارج از سازمان دفن شده‌اند، گفت: از این رقم ۴۹۵۴ نفر مرد، ۳۱۱۴ نفر زن و ۵۰ نوزاد است و آمار دفن در سازمان نیز ۱۸ هزارو ۳۸۴ نفر است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه گفت: بیشترین علت فوت ایست قلبی با ۲۵۰۵ بوده که ۱۳۱۹مرد، ۱۱۷۴مونث و ۱۲ نوزاد را شامل می شود. همچنین آلفرم قلبی با یک مورد فوتی کمترین علت مرگ تهرانی ها بوده است.

او کمترین تعداد متوفیان تهران را مربوط به منطقه ۲۲ شهر تهران دانست و گفت: این تعداد شامل ۱۱۶ متوفی مذکر و ۷۴ مونث است که در کل ۱۹۱ متوفی را شامل می شود. همچنین بیشترین تعداد فوت شدگان ، مربوط به منطقه ۴ بوده که ۱۸۶۱فوتی شامل ۱۰۶۳ مرد، ۷۹۳ مونث و ۵ نوزاد بوده است.

۱۰۵/۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس