تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] حزب اعتدال و توسعه با انتشار اطلاعیه‌ای، انتخاب مرتضی بانک، عضو شورای مرکزی این حزب به عنوان رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ۹۶ را تکذیب کرد. به گزارش ایلنا، در متن اطلاعیه حزب اعتدال و توسعه آمده است: پیرو انتشار مطالبی در برخی رسانه‌های مجازی اعم از سایت‌های خبری و […]

[ad_1]

حزب اعتدال و توسعه با انتشار اطلاعیه‌ای، انتخاب مرتضی بانک، عضو شورای مرکزی این حزب به عنوان رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ۹۶ را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، در متن اطلاعیه حزب اعتدال و توسعه آمده است:


پیرو انتشار مطالبی در برخی رسانه‌های مجازی اعم از سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی با موضوع انتصاب جناب آقای مرتضی بانک عضو محترم شورای مرکزی و رییس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه٬ به عنوان رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی٬ به استحضار می‌رساند با عنایت به زمان طولانی باقی مانده تا انتخابات آتی ریاست جمهوری٬ اساسا ستاد انتخاباتی دکتر روحانی تشکیل نشده٬ لذا هر گونه گمانه زنی درباره ریاست این ستاد نیز از درجه اعتبار ساقط است.


بدین وسیله ضمن تکذیب شایعه اخیر٬ از رسانه‌های ارجمند و فعالان محترم در شبکه‌های اجتماعی درخواست می‌شود اخبار حزب اعتدال و توسعه را صرفا از مراجع ذی‌صلاح این حزب پیگیری کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس