تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۴

نوه امام خمینی برای حضور در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اشراقی ضمن حضور در محل ستاد انتخابات کشور، برای کاندیداتوری در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات ثبت نام کرد.

زندگینامه

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اشراقی فرزند مرحوم آیت الله شهاب الدین اشراقی و سرکار خانم صدیقه خمینی، متولد سال ۱۳۵۶ شهر مقدس قم است.

وی دوران دبستان و راهنمایی را در مدرسه نیکان تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری گذرانده است.

مرتضی اشراقی در سال ۱۳۷۴ وارد حوزه علمیه قم شد و دروس مقدمات را در مدرسه علمیه عترت آل محمد(ص) گذراند و سطوح را نزد اساتید مطرح حوزه، همچون آیات بیگدلی، حسینی بوشهری، عظیمی، خادمی اصفهانی، حسینی میانجی به پایان رساند و درس خارج فقه و اصول خود را نزد آیات عظام فاضل لنکرانی، سبحانی، مکارم شیرازی و آیات صادق آملی لاریجانی و گنجی به مدت ۶ سال گذرانده و موفق به دریافت “سطح علمی سه” از حوزه علمیه قم شده است.

مرتضی اشراقی پس از اخذ رتبه علمی سطح سه از حوزه علمیه قم وارد دانشگاه آزاد اسلامی شد و به عنوان مشاور عالی معاونت فرهنگی و اجتماعی شروع به کار کرد و در همین راستا با توجه به نیاز دانشگاه، ریاست کمیته انتصابات معاونین دانشجویی – فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی را عهده دار شد.

وی علاوه بر مسوولیت های فوق الذکر، ریاست هیات عالی نظارت و ارزشیابی فرهنگی دانشگاه را بر عهده گرفت. وی در دوران مسئولیت خود برای بررسی وضعیت فرهنگی و رفع مشکلات و معضلات  فرهنگی – دانشجویی دانشگاه به واحدهای مختلف این دانشگاه در سراسر کشور سفر کرد.

علاوه بر موارد فوق، وی عضو کمیسیون تخصصی شورای عالی راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیز می باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس