تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مربی زهرا نعمتی کماندار المپیکی ایران گفت: دلیل اصلی شکست امروز شاگردم استرس بالایی بود که در این مدت تحمل کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ریو، پارک ، مربی زهرا نعمتی پس از شکست شاگرد خود در مسابقات تیراندازی با کمان، گفت: مسابقه خوبی بود اما ناراحتم چون فکر می کنم نعمتی […]

[ad_1]

مربی نعمتی

مربی زهرا نعمتی کماندار المپیکی ایران گفت: دلیل اصلی شکست امروز شاگردم استرس بالایی بود که در این مدت تحمل کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ریو، پارک ، مربی زهرا نعمتی پس از شکست شاگرد خود در مسابقات تیراندازی با کمان، گفت: مسابقه خوبی بود اما ناراحتم چون فکر می کنم نعمتی می توانست حریفش را از پیش روی بردارد.
وی ادامه داد: نعمتی ورزشکار خیلی خوبی است اما در این مدت استرس زیادی را تحمل کرد و فشار زیادی رویش بود. توجه زیاد رسانه ها از یک سو و انتظاری که برای مدال آوری او وجود داشته باعث شد نتواند تمرکز کافی را داشته باشد.
مربی زهرا نعمتی در المپیک ریو، گفت: در مسابقه امروز اتفاق جالبی رخ داد و این بود که در یک لحظه در مسابقه مقدماتی یک نفر از پشت زهرا رد شد و حرکت او باعث شد صفحه زیر چرخ ویلچر او تکان بخورد و دستش بلرزد که این موضوع در رنکینگش تاثیر داشت.
وی تصریح کرد: با این حال فکر می کنم مهمترین عامل شکست زهرا نعمتی در المپیک ریو استرس بود. او ورزشکار فوق العاده ای است و امیدوارم برای مسابقه های بعدی نتایج بهتری بگیرد.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس