تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مربی تیم ملی تپانچه ایران از عملکرد گلنوش سبفت اللهی تمجید کرد. به گزازش ایسکانیوز، سکینه خدابنده لو پس از رقابت نماینده کشورمان در مسابقات تپانچه ١٠ متر گفت: عملکرد گلنوش سبقت اللهی خیلی عالی بود و در واقع همان رکوردهایش در مسابقات بین المللی را ثبت کرد با این تفاوت که فشار المپیک […]

[ad_1]

خدابنده لو

مربی تیم ملی تپانچه ایران از عملکرد گلنوش سبفت اللهی تمجید کرد.

به گزازش ایسکانیوز، سکینه خدابنده لو پس از رقابت نماینده کشورمان در مسابقات تپانچه ١٠ متر گفت: عملکرد گلنوش سبقت اللهی خیلی عالی بود و در واقع همان رکوردهایش در مسابقات بین المللی را ثبت کرد با این تفاوت که فشار المپیک بیشتر از سایر مسابقات است.
وی افزود: سبقت اللهی تجربه کمی دارد و در مجموع در ۶ مسابقه بین المللی حضور یافته بود. با این حال رکورد خوبی زد و حتی بالاتر از نفر اول و دوم رنکینگ جهانی ایستاد. او در بین ۴۵ نفر بیست و یکم شد و در نیمه بالایی جدول ایستاد.
خدابنده لو تصریح کرد: کاملا از عملکرد سبقت اللهی راضی هستم هر چند اعتقاد دارم او می توانست به فینال راه یابد، اما کم تجربگی مانع این امر شد.
مربی تیم تپانچه ایران گفت: سبقت اللهی این توانایی را دارد در بین برترین های دنیا باشد و در صورت ادامه این روند دست یافتن به این مهم دور از دسترس نیست.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از امروز شنبه ۱۶مردادماه بطور رسمی و با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور در ۲۸ رشته ورزشی در شهر یودوژانیرو برزیل آغاز شد.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازیهای شرکت کرده است.
۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس