تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین پلیس راهور ناجا با بیان اینکه مراکز تجاری در مرکز شهر مشکلات عدیده ای را برای شهروندان به وجود آورده‌اند،گفت: تجربه سایر کشورها می‌گوید که مراکز تجاری باید به خارج از شهر بروند. به گزارش ایسنا، سردار امیری بعدازظهر امروز در همایش الزامات ترافیکی ساختمان‌ها ، اضافه کرد: به عنوان مثال طی یک […]

[ad_1]

جانشین پلیس راهور ناجا با بیان اینکه مراکز تجاری در مرکز شهر مشکلات عدیده ای را برای شهروندان به وجود آورده‌اند،گفت: تجربه سایر کشورها می‌گوید که مراکز تجاری باید به خارج از شهر بروند.

به گزارش ایسنا، سردار امیری بعدازظهر امروز در همایش الزامات ترافیکی ساختمان‌ها ، اضافه کرد: به عنوان مثال طی یک سال گذشته در اطراف مجتمع کورش ۳۲ فقره تصادف جرحی و خسارتی به وقوع پیوسته است. در پیرامون این مجتمع ۱۸ هزار فقره تخلفات اعمال قانون توسط مراجعه کنندگان صورت گرفته است. ۱۶۰۰ واحد پارکینگ در این مجتمع وجود دارد و ۲۵۰۰ صندلی سینمایی، همچنین ده‌ها هزار نفر هم روزانه در مراکز فروشگاهی این مجتمع در حال تردد هستند.

وی گفت: متأسفانه شاهد ناهماهنگی‌های بسیار بدی در حوزه شهری هستیم که دود این ناهماهنگی‌ها به چشم مردم می‌رود.

وی افزود: امروز در کلانشهرها جای زندگی نیست. تجربه سایر کشورها می‌گوید که مراکز تجاری باید به خارج از شهر  بروند. البته در شیراز این اتفاق دارد می‌افتد که باید سایر کلان‌شهرها هم از این تجربه استفاده کنند.

امیری با بیان اینکه این مشکل موجب سلب آسایش شهروندان و ساکنان اطراف شده است، گفت: سوال این است که چرا باید با یک هدف تجاری خاص برای شهروندان مشکل به وجو آورد؟

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس